Kam s deťmi

U nás je vždy akčne a senzačne!

Kam s deťmi v Terchovej?

 

Terchovský vláčik

Zdroj: terchovskyvlacik.sk

Náš červený vláčik, jazdí ako dráčik, naskoč doň aj ty, budeš celý vysmiaty.

 

Vláčik jazdí celý rok podľa aktuálneho cestovného poriadku. Súprava má dva vagóny s kapacitou 56 osôb. Okrem krásnej prírody ktorú budete môcť pozorovať počas jazdy sa dozviete veľa zaujímavostí od našich zábavných sprievodcov. 

 

 

 

 
 

 

Detské ihrisko priamo v rezorte

Zdroj: dreveniceterchova.sk

Vezmite deti vyšantiť sa na detské ihrisko, sotva pár metrov od drevenice.
V penzióne Vŕšky si dajte domáce pivko alebo nejakú špecialitu, kým sa vaše deti zahrajú.

 

Wellness Hotel Rozsutec

Vonku prší a vy neviete kam s deťmi? Alebo ste unavení z dlhých prechádzok a chcete trochu vypnúť? Wellness Hotel Roszutec je jasná voľba nielen aktívneho oddychu, ale je relaxu pre vás a vaše deti. 

 

Mini ZOO Terchovská záhrada

Zdroj: terchova.uteczmesta.eu

Mini Zoo je priamo v Terchovskej záhrade - v areáli hotela Gold***. V záhrade na vás okrem tradičných domácich zvieratiek čaká tiež oslík Miško, poník Steka a oveľa viac. Príďte sa presvedčiť sami.

 

 

Lanový park 

Zdroj: dreveniceterchova.sk

 

Priamo pod drevenicami môžete navštíviť Lanový park Terchová. Zábava, adrenalín 3-7 metrov nad zemou :-).  Budete prekonávať rôzne lanové prekážky a viaceré lanovky. Náročnosť je mierna, je vhodný pre všetky vekové kateorie ( stačí vám priemerná kondícia). K dispozícii sú inštruktori, ktorí dbajú na bezpečnosť a sú pripravení pomôcť a poradiť. Pred pádom ste istení v  horolezeckých postrojoch, čím je riziko pádu minimálne. Deti by mali mať minimálne 150cm.

 

Otváracie hodiny
Jún - Víkendy 10:00- 18:00
Júl / August - Denne 10:00-18:00
September - Víkendy 10:00- 18:00
V inom čase celoročne na objednávku

 

DINO ADVENTURE park

Zdroj: dreveniceterchova.sk
Atrakcia, ktorá očarí každú detskú dušu, a iba pár metrov od našej drevenice.
 
Poznáte praveké dinosaury, ktoré sa usídlili v lanovom parku pod drevenicami v Terchovej? 
V areáli parku nádete novú lanovú dráhu pre deti a tiež sa môžete dotknúť sa pravekých jašterov a odniesť si nezabudnuteľný zážitok z prechádzky v DINO ADVENTURE parku.


Otváracie hodiny počas letných prázdnin od 9.00 do 18.00.
 

 

Paintball

Zdroj: dreveniceterchova.sk

Brániť sa alebo útočiť?

Paintball je zábava, ale akčný adrenalínový šport, v ktorom nerozhoduje fyzická sila, ale taktika, schopnosť premýšľať a rýchlo reagovať. Hra, ktorá spája stratégiu, spoluprácu hráčov a hlavne zábavu.  

Atrakciu si objednáte v Penzióne Vŕšky.

 

Lukostreľba 

Zdroj: dreveniceterchova.sk

Lukostreľba je čoraz populárnejšia, vhodná pre všetky vekové kategórie. Streľbu z luku si môžete len vyskúšať, alebo vám pripravíme lukostreleckú súťaž, kde si môžete porovnať svoje lukostrelecké skúsenosti so svojimi známymi, priateľmi či kolegami. K dispozícii sú aj detské luky. Lukostreľba patrí tiež k obľúbeným doplnkom firemných akcií.

Atrakciu si objednáte v Penzióne Vŕšky.

 

Štvorkolky

Zdroj: dreveniceterchova.sk

 

Terénne štvorkolky patria k veľmi obľúbeným adrenalínovým zážitkom. Vďaka automatickej prevodovke si štvorkolky môže vyskúšať naozaj každý. Okolie Rezortu Drevenice Terchová je miestom pre vyhliadkové jazdy do prírody s prekrásnymi výhľadmi na celú Vrátnu dolinu.

 

 

Terénne štvorkolky sú tiež vhodným doplnkom firemných akcií. Obľúbené sú hlavne jazdy zručnosti , ktoré nie sú náročné na priestor.

Atrakciu si objednáte v Penzióne Vŕšky.

 

 

 

 

 

Jazda na koni

Zdroj: dreveniceterchova.sk

Najkrajší pohľad na svet je vraj zo sedla koňa. Vyskúšajte si túto starú pravdu a príďte si aj s vašou rodinou a priateľmi zajazdiť. Zabezpečíme vám pre deti a začiatočníkov vodenie na koňoch v prírode či v blízkom areáli . Pre skúsenejších jazdcov celoročne krásne vychádzky do okolitej prírody so sprievodom.

 

Atrakciu si objednáte v Penzióne Vŕšky.

 
 

 

 

 
 

 

Splavovanie riek

Zdroj: dreveniceterchova.sk

V okolí Terchovej zorganizujeme pre vás splavy či rafting na riekach Orava, Váh alebo Belá. Aj takýmto netradičným a môžete objavovať krásy a zákutia malebnej Malej Fatry a ostatných častí Slovenska.

Splavy odporúčame pre jednotlivcov, rodiny, školy, skupiny priateľov na výletoch či dovolenkách, firmy a ich obchodných partnerov alebo zamestnancov.

 

Atrakciu si objednáte v Penzióne Vŕšky.

 

Plte na Váhu (pod hradom Strečno)

Zdroj: dreveniceterchova.sk

Obdivujte z plte krásnych sedem kilometrov hlboký priesmyk s množstvom meandrov, vymyslených i skutočných nástrah s panenskou prírodou Malej Fatry, ktorému trónia dva hrady, na ktorý sa v minulosti pltníci tešili, i ktorého sa obávali. Splavovanie je vhodné pre jednotlivcov, rodiny, väčšie skupiny a aj ako súčasť teambuildingových akcií.

 

Pripravte v Terchovej vašim deťom nezabudnuteľné leto :-)